Aplikace

  • Vysoušení
  • Odfuk proudem vzduchu
  • Odstranění prachu

Seznam aplikací je značný …… a stále roste. Proudem vzduchu můžete odehnat vlhkost z téměř čehokoliv. Od drůbeže až po tištěné obvodové desky a tiskové desky. Od plechovek, autobaterií, odlitků a uhlíkových roubíků. Od výlisků k motorovým blokům.

Hrubá síla vzduchových nožů od společnosti Paxton odstraní dokonce štěpiny z kovových součástí. Mírným proudem, naopak můžete dosáhnout jemné regulace pozinkování na ponořeném ocelovém plátu, regulace roztírání lepidla u tapet. Nebo u nanášení těsta na ryby nebo další potraviny.

Potraviny a balení

Systémy vzduchových nožů společnosti Paxton poskytují ohromné výhody pro zpracování potravin. Nabízí rychlost, všestrannost a hygienické provedení je činí nepostradatelnými pro vysokorychlostní zpracování.

Více

Nápoje a plnění láhví

Vzduchové nože pro sudy, bedýnky, láhve a plechovky.Vlhké plnící prostředí bude mít vždy prospěch z vysoce výkonného a spolehlivého vysoušecího systému. Systémy Paxton jsou ideální pro plnění láhví, balení, konzervaci, balení do pytlíků. Nabízí rychlou průchodnost s prevencí koroze a razantním očištěním/vysušením.

Více

Průmysl a elektronika

Paxton systém vzduchových nožů poskytuje širokou paletu výhod pro průmyslové procesy a výrobu součástek pro škálu průmyslových odvětví.

Více